KATEGORIE
Dekorativní barvyPrůmyslové barvyBarvy systému DEBEER a VALSPARZakrývání, maskování, páskyTmelyPlniče, základové materiályBrusivo, podložné kotouče, hoblíkyLepení, těsnění, antikorozní ochranaLakováníStříkací pistoleNářadíLeštící a brusné pasty, aplikátory, autokosmetikaTužidla,ředidla,odmašťovače, přísadyOchranné a čistící prostředkyMalířské nářadí a doplňky

Vzorníky barev, na zeď, do bytu, RAL, vzorník interiérových barev

Naše firma nabízí při míchání barev výběr z velkého množství vzorníků. K dispozici máme kompletní vzorníky barev podle automobilových značek (též vzorník barev na motocykly), dále pak samozřejmě vzorníky interiérových ale i průmyslových barev. Pokud jde o vzorníky barev interiéru lze vybírat buď ze souhrnných vzorníků, které obsahují cca 4500 barevných odstínů nebo ze vzorníků sestavených podle toho kam a na co bude barva použita. Např. vzorník na nábytek, vzorník fasádních barev nebo speciální vzorník barev do bytu Feelings vytvořený vždy ze 4 barevných kombinací jež by k sobě měly barevně ladit. Pro Vaši inspiraci si  můžete prohlédnout výběr Trend colours“ pro rok 2012-2013 právě z tohoto vzorníku interiérových barev Feelings.

Vzorníky barev na zeď a do bytu

V souvislosti s tímto vzorníkem, máte také možnost vytvořit si vlastní barevný návrh Vašeho bytu (domu) v domácím studiu „Colour Planner“ jež je volně ke stažení zde. Obsahuje poměrně dost vzorových obrázků, které jsou ihned připraveny pro různé barevné kombinace. Nicméně pokud si budete chtít udělat vlastní návrh, za nepatrný poplatek Tikkurila fotografie upraví tak, aby bylo možné je v programu použít.

Vzorník barev RAL

Kromě vzorníků barev na zeď a do interiéru je k dispozici i vzorník barev RAL obsahující 210 odstínů, vč. metalických, používaný pro určování odstínů především v průmyslové výrobě, ale vyhovují-li odstíny, je možné tónovat malířské a fasádní nátěrové hmoty. Vedle klasického vzorníku RAL máme také speciální vzorník RAL EFFECT pro průmysl, který se skládá z harmonického výběru 420 plných a 70 metalických barevných odstínů.

Vzorník interiérových barev

Veškeré interiérové barvy mícháme v našem tónovacím centru na počkání. Průmyslové barvy nemícháme na místě, ale každý týden dostáváme zboží, takže není problém jej objednat.

VYHLEDÁVÁNÍ


AKCE

 

Nově k dispozici leštící sada pro renovaci světlometů.


Návody a tipy ZDARMA pro ještě lepší výsledky lakování naleznete na našem BLOGU - Vše o lakování >>.


Výrazné snížení cen impregnace na dřevo Valtti Super Guard. Platí na omezené množství.


Pro milovníky motorek jsme pořídili nejnovější vzorník motorkářských barev. V 10-ti vějířích jsou obsaženy vzorky barev od 15 různých výrobců motocyklů, plus 2 vějíře obsahují efektní Fantasy barvy.


Novinka v sortimentu ochranných nástříků, 2K polyuretanový, tónovatelný, protiskluzový, extrémně odolný nástřik COBRA.


Novinky v sortimentu POLYTOP (ošetření matných laků)


Nově fungujeme též jako výdejní i podací místo PPL ParcelShop.


3 nové odstíny venkovní lazury s voskem VALTTI EXPERT.


Do sortimentu zařazena ETALON 1010 jednokroková leštící pasta.


Nově v sortimentu gumový nástřik RUBBERcomp, sprej MASTON One s revolučním způsobem rozstřiku a antikorozní email 2 v 1 FORTICOAT.


Novinky značky Tikkurila, ve tmě svítící barva a tónovatelná tabulová barva.


V sortimentu nově barva s chromovým efektem.

 

Tvorba www stránek - Nechte si udělat levné a kvalitní stránky - SEO
Barvy laky - Barvy na zeď - Fasádní barvy - Tikkurila - Oleje Castrol - Barvy na dřevo - Stříkací technika - brusné kotouče - barva na beton - tmel na dřevo - lazura na dřevo - řezné kotouče - vzorníky barev

Ochrana osobních údajů, Volně ke stažení