HAMMER Kladívková barva na rez 0,75l

HAMMER Kladívková barva na rez 0,75l

Výrobce: MASTON

Kladívková barva.

Dostupnost: Do 5 dnů
462 Kč / ks
382 Kč
bez DPH
Máte dotaz k produktu? Napište nám

S Maston Hammer® metal paint zvládnete všechny kovové povrchy jak v interiéru, tak i v exteriéru. Aplikuje se na nové a starší kovové povrchy, ale i přímo na rez. Je vynikající volbou, když chcete natírat kovové povrchy. Zaručí vám na mnoho let ochranu před opotřebením, nárazům a poškrábáním. Porovnáním s tradičními nátěry kovů, Maston Hammer® má výbornou schopnost odpuzovat vodu. Barva obsahuje funkci ochrany proti vlhkosti, která povrchem zaručí mnoho let ochrany.

Ochrana proti korozi, základ a barvy vše v jednom. Lesklý, s efektem kování, odolný povrch pouze s jednou aplikací. Nátěr může být aplikován přímo na rez. Vhodné i pro dřevěné povrchy.

Balení: 0,75l
Odstíny: černá, bílá, stříbrná, zelená, červená, modrá, hnědá, zlatá

Pomocí ocelového kartáče odstraňte z povrchu rez a zbytky barvy. Odstraňte mastnotu a nečistoty. Před aplikací nátěru vysušte vlhký povrch. Před použitím a mezi aplikacemi pečlivě míchejte barvu.

Malba štětcem: použijte široký štětec Anza. Aplikujte nátěr ve formě hrubého jednotného filmu ve smyslu příčných tahů štětce. Povrch dokončete s lehkými tahy. Aplikaci opakujte, pokud je to nutné, po cca 12 hodinách.

Malba pomocí válečku: použijte váleček s přírodními vlákny. Pokryjte povrch rovnoměrně. Pokud je to nutné, zřeďte barvu s lakovým benzínem.

Nátěr se stříkací pistolí: nařeďte nátěr 5 - 20% s lakovým benzínem. Na malé ploše proveďte zkušební nátěr a ujistěte se, že nátěr je dostatečně tekutý na sprejování. Chcete-li malovat několik vrstev na větší oblast, proveďte zkušební nátěr i pro druhou vrstvu, abyste zjistili, zda konečný výsledek bude v pořádku.

Vydatnost: v závislosti na objektu a způsobu aplikace asi 5-6 m2 / l.

Ředění a mytí nástrojů: lakový benzín.

Doba schnutí: suché na dotek do 1,5 hod, suchý po 4 hodinách. Přetírání, pokud je to nutné, po 12 hodinách.

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení