O nás

Kdo jsme

Hlavní činností naší firmy je obchodní zastoupení několika zahraničních a domácích firem, které se zabývají výrobou potřeb a vybavení pro autolakovny, autoklempírny ale i drobné mechanické dílny.

Již více než 20 let se zabýváme mícháním barev na automobily, motocykly a průmyslové stroje. Zajišťujeme kompletní technickou podporu lakoven vybavených naším stříkacím systémem DEBEER a VALSPAR včetně odborných školení v oblasti nových technologií lakování osobních automobilů. Na počkání Vám též naplníme barvu do spreje, pro drobné lokální opravy.

Od roku 2000 máme zastoupení finské značky TIKKURILA, jež nabízí komplexní systém nátěrových barev na nejrůznější druhy materiálů. V nabídce naleznete jak dekorativní materiály pro konečného zákazníka, tak pro průmyslové provozy.

Naším krédem bylo a je jednoduchost, rychlost, jistota a hlavně spokojenost zákazníka

Míchání barev, tónovací centrum TIKKURILA

Nabízíme:

  • fasádní barvy a omítkové směsi
  • interiérové a exteriérové barvy
  • barvy na dřevo a kov
  • oleje, vosky, lazury a penetrace na dřevo
  • tmely na dřevo
  • speciální efekty na stěny

Všechny dekorační barvy tónujeme na místě a na počkání v naší prodejně. Na výběr je z cca 4500 barevných odstínů.
Od značky Tikkurila nabízíme, kromě dekorativních materiálů výše uvedených, také materiály určené pro průmyslové využití, dělí se do tří skupin podle druhu povrchu:

  • kovové povrchy: epoxidové a polyuretanové barvy, vodouředitelné akrylátové barvy, laky
  • dřevěné povrchy: kyselinou vytvrzované a polyuretanové laky
  • betonové povrchy: rozpouštědlové a bezrozpouštědlové barvy, vodouředitelné barvy, laky

Tyto průmyslové barvy jsou tónovatelné do odstínů RAL a NCS, dále také do speciálních barevných odstínů pro průmysl dle vzorníku RAL EFFECT, který se skládá z harmonického výběru 420 plných a 70 metalických barevných odstínů.

Historie

FIRMA NOSEK - obchodní činnost, leasing byla založena 21.5.1991 a již od počátku se zabývala leasingovou činností a prodejem potřeb pro lakýrníky. Naše firma patřila k prvním firmám na českém trhu, která prováděla leasingové obchody, převážně na nové osobní a malé užitkové automobily.

V roce 1994 byla založena firma NOSEK - LEASING, s.r.o., která převzala 95% činnosti od firmy NOSEK - obchodní činnost, leasing. V roce 2022 došlo k úpravě obchodního názvu na NOSEK - barvy s.r.o.