POLYTOP NANO leštěnka Tresor SF 500ml

POLYTOP NANO leštěnka Tresor SF 500ml

Výrobce: POLYTOP

Finální nano leštící pasta k uzavření povrchu.

Dostupnost: Do 3 dnů
1 203 Kč / ks
994 Kč
bez DPH
Máte dotaz k produktu? Napište nám

Bezsilikonová NANUBA (=NANO + KARNAUBA=NANUBA) pasta pro konečné uzavření lakovaného povrchu s dlouhodobým hydrofobickým efektem a rychlým zpracováním. Poskytuje extrémně vysoký hluboký lesk, je složena z více než 90% různými typy karnaubských vosků. Neobsahuje silikon (SF=SiliconFree). Receptura bez obsahu vody.

Poskytuje brilantní hluboký zrcadlový lesk bez náznaku šedého „závoje" srovnatelný s novým lakem. Je vysoce trvanlivá. Je představitelem nových druhů leštěnek, které jsou výsledkem několikaletého vývoje v oblasti použití nanotechnologie spolu s přírodními produkty – leštěnky s NANUBA® efektem. Podařilo se spojit, poprvé v oblasti výrobků pro čištění a leštění laků, nanotechnolgii s výhodami přírodního produktu – nejtvrdšího vosku na světě z karnaubské palmy. Z těchto dvou hlavních složek (NANO + KARNAUBSKÝ VOSK) vznikl nový chráněný název firmy POLYTOP®, NANUBA® efekt.

Co dokáže NANUBA® efekt? Efektivně, hluboce čistit povrch, vynikajícím způsobem dlouhodobě chránit povrch, zvýšit „hloubku" lesku povrchu, snadno a rychle se zpracovává, má unikátní výsledky v praxi, vyniká nízkou spotřebou.

Balení: 500 ml
Hrubost pasty (SW): 0

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení