POLYTOP NANO pasta finish Diamant SF 1l

POLYTOP NANO pasta finish Diamant SF 1l

Výrobce: POLYTOP

Nano leštící pasta.

Dostupnost: Do 3 dnů
849 Kč / ks
702 Kč
bez DPH
Máte dotaz k produktu? Napište nám

Vysoce efektivní NANUBA (=NANO + KARNAUBA=NANUBA) FINISH pasta, použitelná také pro odstranění hologramů na lacích prostých škrábanců. Poskytuje brilantní hluboký zrcadlový lesk bez náznaku šedého „závoje" srovnatelný s novým lakem. Je vysoce trvanlivá na laku díky NANO technologii. Doporučujeme povrch po použití této pasty uzavřít ještě pastou POLYTOP® TRESOR SF.

Velmi jemná brusná pasta bez silikonu (SF=SiliconFree) pro odstraňování např. lehkých škrábanců na povrchu laku. Je představitelem nových druhů leštěnek, které jsou výsledkem několikaletého vývoje v oblasti použití nanotechnologie spolu s přírodními produkty – leštěnky s NANUBA® efektem. Podařilo se spojit, poprvé v oblasti výrobků pro čištění a leštění laků, nanotechnolgii s výhodami přírodního produktu – nejtvrdšího vosku na světě z karnaubské palmy. Z těchto dvou hlavních složek (NANO + KARNAUBSKÝ VOSK) vznikl nový chráněný název firmy POLYTOP®, NANUBA® efekt.

Co dokáže NANUBA® efekt? Efektivně, hluboce čistit povrch, vynikajícím způsobem dlouhodobě chránit povrch, zvýšit „hloubku" lesku povrchu, snadno a rychle se zpracovává, má unikátní výsledky v praxi, vyniká nízkou spotřebou.

Balení: 1 l

Hrubost pasty (SW): 3

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení