POLYTOP NANO pasta Tornado SF 1l

POLYTOP NANO pasta Tornado SF 1l

Výrobce: POLYTOP

Nano brusná a leštící pasta.

Dostupnost: Do 3 dnů
835 Kč / ks
690 Kč
bez DPH
Máte dotaz k produktu? Napište nám

Vysoce efektivní NANUBA (=NANO + KARNAUBA=NANUBA) jemná brusná pasta bez silikonu (SF=SiliconFree) pro odstraňování např. lehkých škrábanců na povrchu laku. Je vysoce účinná také na keramických NANO systémech (např. CeramiClear®), u běžných odstínů není po ní zapotřebí použití již žádné další brusné pasty (vyjímkou jsou velmi tmavé a černé odstíny), je vysoce trvanlivá.

Univerzální pasta, při použití jemnějšího kotouče a nižších otáček (1000 - 1500ot./min) leští do vysokého lesku. Při použití hrubšího kotouče a vyšších otáček (1500 ot./min a výše) odstraňuje škrábance.

Je představitelem nových druhů leštěnek, které jsou výsledkem několikaletého vývoje v oblasti použití nanotechnologie spolu s přírodními produkty – leštěnky s NANUBA® efektem. Podařilo se spojit, poprvé v oblasti výrobků pro čištění a leštění laků, nanotechnolgii s výhodami přírodního produktu – nejtvrdšího vosku na světě z karnaubské palmy. Z těchto dvou hlavních složek (NANO + KARNAUBSKÝ) vznikl nový chráněný název firmy POLYTOP®, NANUBA® efekt.

Co dokáže NANUBA® efekt? Efektivně, hluboce čistit povrch, vynikajícím způsobem dlouhodobě chránit povrch, zvýšit „hloubku" lesku povrchu, snadno a rychle se zpracovává, má unikátní výsledky v praxi, vyniká nízkou spotřebou.

Balení: 1 l
Hrubost pasty (SW): 8

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení