Stříkací pistole SATAminijet 4400 B RP SpotRepair

Stříkací pistole SATAminijet 4400 B RP SpotRepair

Výrobce: SATA

Zmenšená stříkací pistole pro menší lakýrnické práce se speciální tryskou Spot Repair.

Dostupnost: Do 5 dnů
9 478 Kč / ks
7 833 Kč
bez DPH
Máte dotaz k produktu? Napište nám

SATAminijet 4400 je přesně tou správnou kompaktní pistolí pokud jde o lakování malých ploch nebo špatně přístupných míst. Pro malé opravy (Spot-Repair) na autech se skvěle hodí speciální trysky SR. Samozřejmostí je zpracovávání všech moderních lakovacích systémů také na bázi vody.

Ergonomie

Stříkací pistole s novým tvarem rukojeti skvěle padne do ruky. Všechny ovládací prvky se dají bezpečně ovládat také v rukavicích. Konstrukce ovládání velikosti paprsku vychází z regulace na SATAminijet 3000 B. Je odolná a má dlouhou životnost; paprsek se dá přesně nastavit pouze pomocí 3/4 otáčky.

Vylepšená odolnost

Tělo pistole je zušlechtěno chromovaným povrchem odolným vůči korozi. Robustní vzduchová tryska z chromované mosazi; barvová jehla a tryska jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Spoušť chrání při stříkání barvovou jehlu před barvovou mlhou; životnost těsnění na jehle je tím výrazně prodloužena. Tyčka na vzduchovém pístu byla speciálně zesílena. Také tato novinka zvyšuje životnost a odolnost pistole.

Velké připojení kelímku QCC (rychlozávit)

SATAminijet 4400 B je použitelná se všemi třemi velikostmi jednorázových kelímků RPS. Velké připojení přispívá také k tomu, že je čištění barvového kanálku mnohem jednodušší a jistější.

Velikost trysek: 0.8 SR - 1.0 SR - 1.2 SR  (v ceně pistole vždy jen jedna trysková sada)

Pistole je dodávána s plastovou nádobkou o objemu 0,125ltr.

Tryskové sady SR pro Spot-Repair
Tryskové sady SR (nyní nově také pro RP verzi) se skvěle hodí pro malé opravy ("Spot-Repair"). Oproti standardním tryskám mají širší stříkací obraz s širokým středem (středová oblast); tak se dá relativně snadno předejít tvorbě různě barevných přechodů resp. tvorbě tmavých nebo světlých okrajů.

Spotřeba vzduchu:  200 Nl/min (7,1 cfm)
Dopor. vstupní tlak: 0,5 - 2,5 bar (7 - 36 psi)
Maximální provozní teplota: 50°
Maximální provozní přetlak: 10 bar (145 psi)
Hmotnost pistole: 293 g
Připojení vzduchu: G ¼
K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení